אודות אתר זה

אודות אתר זה (אנשי מקצוע בתחום הבריאות בישראל)

אתר זה מיועד לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבריאות וצוות רפואי בישראל בלבד ומטרתו לספק גישה נוחה וישירה למידע על מוצרי חברת GSK בישראל. אם אינך איש/אשת צוות רפואי או בעל/ת מקצוע מוסמך/ת בתחום הבריאות בישראל, הינך מתבקש/ת לצאת מאתר זה ולעבור לאתר GSK המיועד לקהל הרחב בישראל.

מטרת האתר היא לספק תמיכה ישירה לאנשי מקצוע בתחום הבריאות וצוות רפואי בישראל בעבודתם השוטפת, וכן מקורות מידע וסיוע במתן טיפול.

באתר ניתן למצוא קישורים לאתרים של מוצרים ושירותים ספציפיים ולמידע מפורט נוסף. המידע באתר זה הוא בעל אופי כללי בלבד. GSK אינה אחראית לתוכן המידע או לתועלת שלו, ובכל מקרה אין לראות במידע משום יעוץ רפואי פרטני מצד GSK ו/או מי מטעמה. השימוש במידע הנ"ל הוא על אחריות הגולש בלבד. יעוץ רפואי פרטני יש לקבל אך ורק מרופא מוסמך.

על חברת GlaxoSmithKline

היא אחת מחברות התרופות והבריאות המבוססות מחקר המובילות. החברה מחויבת לשיפור איכות החיים של האדם בכך שהיא מאפשרת לאנשים לעשות יותר, להרגיש טוב יותר ולחיות זמן רב יותר.

אם את/ה מעוניין/ת במידע נוסף על GlaxoSmithKline, אנא בקר/י באתר העולמי שלנו.

המידע באתר זה הוא בעל אופי כללי בלבד. GSK אינה אחראית לתוכן המידע או לתועלת שלו, ובכל מקרה אין לראות במידע משום יעוץ רפואי פרטני מצד GSK ו/או מי מטעמה. השימוש במידע הנ"ל הוא על אחריות הגולש בלבד. יעוץ רפואי פרטני יש לקבל אך ורק מרופא מוסמך.